REFERENCE

 

 

svatba_deštné_v_orlických_horách_vasvafoto_reference
Soňa a Lubomír
- Svatba Kozí chlívek - Deštné -

Milý Vašku,
máš jedinečný dar přenášet čistou lidskost, radost a lásku na své fotografie.
Zachytil jsi okamžiky našeho dne , tak vyjímečného v životě dvou milujících se lidí, velmi upřímně....
Děkujeme Ti z celého našeho - teď už “ společného” - srdce. 
Jsi nejvíc.

 

 

svatba_santon_vasvafoto_recenze_reference
Ivča a Jarda
- Svatba Santon -

Vašek nám byl doporučen jako opravdu dobrý fotograf a tak jsme očekávali dobré fotky a naše očekávání opravdu nezklamal. Fotky vystihují každý okamžik na nich zachycený a jsme z nich více než nadšení. Nejen fotky ale i sám Vašek je super člověk, byla sním sranda dokázal poradit i když jsme neměli s focením žádné zkušenosti tak nás vedl aby fotky vypadali dobře. Na náš svatební den se stal členem naší rodiny a budeme ho všude doporučovat a těšit se že se zase někdy znovu sejdeme. Oškrdovi

 

 

svatba_villa_daniela_vasvafoto_recenze_reference
Evička a Ondra
- Svatba Villa Daniela - Úvaly -

Vašek je opravdový profesionál - usměvavý, příjemný a přitom ve svatební den takřka "neviditelný", pokud nebyl osloven. Všichni ho moc chválili a samotný výsledek mluví sám za sebe. Dokonale vystihl atmosféru dne, z fotek dýchá pohoda, radost a štěstí. Samotné focení novomanželů jsme stihli za asi 45 minut a i upravené fotky působí úžasně přirozeně. Rozhodně doporučujeme!

 

 

svatba_dambořice_vasvafoto_reference_recenze
Hanka a Pavel
- Svatba Dambořice -

Vašek je opravdu PAN fotograf. Už jsme po několikáté projeli všechny fotografie a nestačíme se divit :) Každá fotka vystihuje parádní atmosféru, která celý den panovala. Můžeme tak prožívat náš krásný den znovu a znovu a za to jsme mu moc vděční. Chválu slyšíme i od ostatních, jak svatebčanů, tak známých, kteří viděli jen slideshow. Vašik není jen obyčejný pan fotograf, ale také parádní rádce, bavič a dokáže naprosto všechny hodit do klidu. Focení s ním jsme si naprosto užívali! Můžeme jen doporučit! Ještě jednou mockrát děkujeme! :)
Hana a Pavel Zvonařovi

 

 

svatba_vinařství_u_kapličky_vasvafoto_reference_recenze
Nikol a Petr
- Svatba Vinařství u Kapličky -

Vašek nám zvěčnil naši svatbu 7.7. 2018 a s manželem jsme se shodli, že jsme nemohli natrefit na lepšího člověka a fotografa. Už od první schůzky jsme byli nadšení, i na svatbě ho všichni chválili, skvěle zapadl, focení probíhalo rychle a nenuceně, ani jsme o něm většinou nevěděli a výsledek, všechny ty fotky, jsou boží a nemůžu se vynadívat. Takže za nás jednoznačně nejlepší volba, skvělý, milý, vstřícný, profík!!! Děkujeme Tkadlecovi

 

 

svatba_hotel_allvet_vasvafoto_recenze_reference
Petra a Tom
- Svatba Hotel Allvet -

Fotografa Vaška jsem oslovila na základě doporučení a po shlédnutí jeho práce, která mě ihned zaujala. Již po prvním emailu jsem věděla, že je to správná volba, protože mi jako člověk sedl, aniž bych ho znala osobně. Předsvatební informační schůzka mě v mém názoru jen utvrdila a již s manželem jsme byli oba spokojeni s výběrem fotografa na náš velký den. 
Tak jak Vašek řekl, tak tomu i bylo. V průběhu dne jsme o něm ani nevěděli, pokud nepočítám hromadné a skupinové focení, které nějakou organizaci vyžadovalo. Naopak podvečerní novomanželské focení byla příjemná procházka se zastávkami na fotografování, které bylo nenucené a nenásilné. Tyto fotografie jsou dle mého nejkrásnější ze všech a může za to především Vaškova schopnost a cit pracovat se slunečním světlem.
Jak jsem již zmínila, Vaška jsme během dne takřka neregistrovali, pracoval nenápadně a samostatně, takže jsme ani netušili, kolik hezkých a milých momentů dokázal zachytit.
Fotky jsou skutečně krásné a náš svatební den je díky nim zvěčněn dokonale. S Vaškem byla radost spolupracovat.
Je to velký sympaťák a profesionál. Tento názor sdíleli i svatební hosté, kteří ho moc chválili.

Ještě jednou velice děkujeme a doporučujeme.

 

 

svatba_hradištěk_vasvafoto_reference_recenze
Katka a Martin
- Svatba Hradištěk -

Vaška jako fotografa můžeme jedině doporučit :) Byla s ním výborná spolupráce a výsledkem jsou úžasné fotky z celé svatby, na které se nemůžeme vynadívat :)

 

 

svatba_dambořice_vasvafoto_reference_recenze
Monika a Petr

- Svatba Dambořice -

Vašek není jen perfektní fotograf, ale i skvělý člověk. S focením jsme neměli s manželem žádné zkušenosti a tak jsme se trochu obávali, aby jsme to zvládli :-D Vašek je ale velmi přátelský a ochotný a tak spolupráce sním byla parádní. Všechny nadchl. Z jednoho dne nám udělal vzpomínku na celý život. Náš svatební den byla první spolupráce s tímto skvělým fotografem a zdaleka ne poslední! :-)
Ještě jednou Vašku moc děkujeme!! :-)

 

 

svatba_kamínka_vasvafoto_recenze_reference
Verča a Jarda
- Svatba Kamínka - Roštín -

Vašek je skvělý člověk, přátelský a pohodový.. navíc naprosto dokonalý fotograf. Co víc si na své svatbě přát (?) :-) Aneb jak poznamenal můj dnes už manžel: "předčilo to naše představy.. dokonalost vedle reality zbledla" :-D
Můžeme jen chválit a doporučit!

 

 

svatba_nd_brno_vasvafoto_recenze_reference
Barbara a Jirka
- Svatba Mahenovo Divadlo Brno -

Vašek je skvělý fotograf od začátku až do konce. Vždy spolehlivý, pohotový a hlavně pohodový člověk. Od první schůzky jsme věděli, že jsme neudělali chybu. Umí vše výborně načasovat, vybrat krásné lokality a zachytit ty nejlepší momenty a atmosféru celého svatebního dne. Ovšem předáním hotových fotek moje poděkování nekončí. Vašek nám skvěle poradil kde a jak nechat vyrobit obrázky na zeď či fotoknihu - všichni nám ji teď závidí (upřímně, já jsem lepší také neviděl...)
Vašku díky!

 

 

svatba_slavkov_vasvafoto_recenze_reference
Lucka a Erik
- Svatba Slavkov u Brna -

Jednou jsem viděla svatební album s fotografiemi, které fotil Vašek a měla jsem slzy v očích, chtělo se mi plakat. Fotky byly opravdu nádherné a já si tenkrát řekla - tohoto fotografa chci na své svatbě. Před měsícem jsem měla svatbu já a Vašek tam samozřejmě nemohl chybět. Zachytil všechny důležité okamžiky od příprav až po zábavu. Nezasahuje do děje, je nenápadný a pořád usměvavý. Fotky i slideshow jsou překrásné a prohlížím to pořád dokola - najednou jako by se zastavil čas a já ten svatební den prožívala znovu. Všem Vaška doporučuji - prsteny a fotografie to je totiž to jediné co vám ze svatby zůstane. Ještě jednou moc děkujeme. Lucie a Erik.

 

 

svatba_velké_losiny_vasvafoto_reference_recenze
Ivča a Miloš

- Svatba Velké Losiny -

Vašek je úžasný profesionální fotograf, který přesně ví, co dělá, je ochotný, velice milý, přátelský a veselý. Zapadl mezi naše přátele a rodinu, jako kdybychom ho znali už několik let. V průběhu svatby velice rád poradí a pomůže. Focení s ním bylo naprosto uvolněné. Výsledkem jsou překrásné a kouzelné fotky, které připomínají jedinečnou atmosféru našeho dne. Děkujeme Vašku, lépe jsme si vybrat nemohli!

 

 

svatba_vinařský_dům_dominant_vasvafoto_reference_recenze
Lenka a Reiko

- Svatba Vinařský dům Dominant -

Díky Vaškovi si můžeme náš svatební den připomínat stále dokola a prožívat stejně krásné pocity jako v náš den D. Velká profesionalita, vstřícnost, lidskost a přátelská povaha, to jsou Vaškovi velké přednosti a díky nim dokáže zachytit všechny dúležité okamžiky, a to i bez toho, aniž by nějak zasahoval do svatebního dění. Při focení jsme se cítili velmi příjemně a uvolněně, a za to mu patří náš veliký dík.

 

 

svatba_sklep_skalák_vasvafoto_reference_recenze
Monika a Vašek

- Svatba Sklep Sklák -

Chtěli bychom touto cestou Vaškovi ještě jednou strašně moc poděkovat! :)
Vašek nám byl doporučen jako svatební fotograf, a i když jsme ho předtím neznali, po osobní předsvatební schůzce jsme věděli, že jsme udělali s jeho volbou moc dobře. Jeho vystupování je příjemné a slušné, vyzařuje z něj taková pohoda a klid, což jsem jako nervózní nevěsta moc oceňovala :)
V den D ráno s Vaškem přijala do salónu, kde jsme se připravovali, pozitivní nálada. Moje sestra svědkyně, která strašně nerada ráno vstává, to komentovala, že když Vašek přijel a začal tam pobíhat s foťákem a úsměvem, tak se najednou jeho přítomností probrala, začala se těšit a ten den si už od brzkého rána užívat. Při oblékání a rostoucí nervozitě opět dokázal uklidnit a pomohl hodit moje starosti, aby vše bylo, jak má, za hlavu :)
Focení skupinových fotek po obřadu dokázal zorganizovat i v malých vnitřních prostorách, nemusely nás trápit venkovní mínusové teploty a výsledkem jsou dokonalé, ničím nerušené a vzdušné skupinové fotografie.
Vašek se pak celý den pohyboval mezi svatebčany takovým nenápadným způsobem, že o něm nikdo nevěděl, a přitom zachytil každý krásný moment našeho dne.
Při focení detailů byl naprosto samostatný, ani jsme netušili, co všechno nafotil. Po předání fotek jsme byli překvapeni a ohromeni, co a jakým způsobem dokázal zachytit. Jde poznat, že focení nebere jen jako svou práci a nutnost, ale že ho to baví a dává si záležet na každém detailu.
Samotné focení novomanželů si vzal do své režie, dopředu věděl, na jaká místa jít, a my jsme nemuseli venku dlouho mrznout - bylo to rychlé, krásné a nenucené. Pro dobrou fotku si sám neváhal lehnout do závěje sněhu, prostě fotograf oddaný své vášni :)
Ze svatby v zimě jsme měli obavy. Je pravda, že nám přálo počasí, ale to, jaké vzpomínky budeme mít na celý život díky nádherným dokonalým fotkám od Vaška, daleko předčilo naše očekávání.
Střídání barevných a černobílých fotografií je nejen originální, ale i oživující a svým způsobem luxusní. Perfektní slideshow, kde dokázal v pěti minutách vytvořit průřez celým dnem, je naprosto bombastická. Dárková dřevěná krabička s vybranými fotkami je už jen třešničkou navrch.
Moc se těšíme na další spolupráci a hlavně na její výsledky, teď aktuálně těhotenské focení :)
Všem můžeme jen doporučit.
DĚKUJEME Vašku!
Monika a Vašek Hankeovi

 

 

svatba_vinice_hnanice_vasvafoto_reference_recenze
Veronika a Tom
- Svatba Hotel Vinice-Hnanice -

Vasek je uzasny clovek s velkym srdcom!!! a naozaj profesionalny fotograf!!! Na nasu svadbu sme chceli iba ten najlepsi tim a preto sme sa po osobnom stretnuti jednoznacne rozhodli..Pocas svadobneho dna s nami prezil dazd :)) ale i nas velky den 'D' zachytil vo fotografiach neuveritelne emocionalne, co ocenujeme!! Presne takto sme to chceli! Fotky nesu atmosferu lasky, citu, zabavy, nehy, kopec usmevov a kvapky dazda tam maju jedinecny smrnc- boli sme zan vdacni! Urcite odporucame Vaska oslovit :)
Manzelia Homolkovi z Viedne

 

 


Dita a Aleš
- Svatba Čejč -

Vašku, chtěli bychom Ti ještě jednou poděkovat, že si zachytil krásné momenty naší svatby. Už při zaslání první „ochutnávky“ jsme získali mnoho ohlasů a proto jsme se nemohli dočkat, až nám předáš vše. Jelikož jsme chtěli fotky darovat rodině na Vánoce v podobě fotoknihy, nastal docela velký problém a to v množství, které si nám předal. Seděli jsme hodiny, než jsme byli schopni vybrat ty nejkrásnější i tak bychom tam nejraději přidali další a další :)
Věřím a taky trochu doufám, že se budeme moct zase někdy potkat, protože jsme v tento den nepoznali jen nejlepšího fotografa, ale také dobrého přítele.

 

 

svatba_bučovice_vasvafoto_recenze_reference
Jitka a Radim
- Svatba Bučovice -

Tohoto fotografa můžu jen a jen doporučit. Od první schůzky to byl veliký sympaťák, gentlmen a šlo na něm vidět, že focení ho opravdu baví. I když jsme chtěli focení v pátek a jen krátké, ve všem nám vyhověl a poradil. Pro focení jsme se rozhodli už před obřadem a byla to skvělá volba, neboť veškerý stres a nervozita z nás především díky Vaškovi spadly již před obřadem. Vašek má obrovský cit pro přirozenost a pro správný výběr kompozice. Focení bylo díky němu opravdu uvolněné a přirozené. Nic strojeného. Určitě se nedá opomenout také rychlost předání fotek. Všechny fotky byly hotové do 10 dní a bylo jich opravdu hodně. Ještě jednou bych touto cestou chtěla Vaškovi poděkovat za krasné fotografie a za jeho cenné rady před svatebním dnem a během focení. Díky. J.S.
 

 

svatba_svatobořice-mistřín-vasvafoto_reference_recenze
Olča a David
- Svatba Svatobořice-Mistřín -

Vašek Švaňhal je ohromný profesionál a zároveň taky pohodový člověk, proto nálada u focení byla velmi uvolněná a všichni jsme to užili. Proto nemusí mít strach ani ti opravdu nejnefotogeničtější.
S Vaškem se budete cítit zkrátka příjemně a přirozeně.
Od začátku nám vyšel naprosto ve všem vstříc a už ve svatební den jsme věděli, že lepšího jsme si nemohli vybrat.
Každý, kdo se na fotky podívá, nešetří chválou a je doslova pohlcený tou atmosférou, která je z nich znát.
Proto ještě jednou děkujeme... ;)

 

 

svatba_brno_vasvafoto_recenze_reference
Hang a Tuyen
-  Svatba Brno -

He is professional, prepared and an overall great photographer. He thinks outside the box and always finds a way to make you look your best.You also can see your emotions in the his photo.He allows you to be yourself.
Best best best photographer -_-

 

 

svatba_bouzov_vasvafoto_recenze_reference
Pavlína a Martin
- Svatba Bouzov -

Ještě jednou jsme si podrobně prohlíželi Vaše fotografie a musím říct, že jsou nádherné. Mají barvu a hloubku, důležité detaily...Líbí se mi, že jste tam krásně zachytil výrazy i povahu lidí. Vlastně tam všichni vypadáme úplně přirozeně a přece velmi pěkně. Pokaždé, když si je budu prohlížet, tak z nich bude znát taková pozitivní nálada, která umocní vzpomínku, že to byl vlastně takový sympatický den...
 

 

svatba_velehrad_vasvafoto_recenze_reference
Aurore a František
- Svatba Velehrad -

 

Vašek Švaňhal je velmi talentovaný a laskavý fotograf, se kterým je radost spolupracovat. Při výběru jsme byli obezřetní, protože jsme hledali někoho, kdo bude schopen věrohodně zachytit atmosféru naší česko-francouzské svatby.
Vaškovi se to povedlo náramně. Obdrželi jsme spoustu komplimentů na jeho fotografie. S potěšením jsme se také dozvídali od našich hostů, že oceňovali jeho pohodu a dobrou náladu. Nemůžeme být spokojenější a rádi jej doporučujeme jako Vašeho svatebního fotografa.

 

 

svatba_velké_bílovice_vasvafoto_reference_recenze
Irča a Luba
- Svatba Velké Bílovice -

Od Vaška jsem si nechali fotit naší svatbu. Byl jasná volba potom, co fotil svatbu kamarádce a sestře.
Od začatku super komunikace a lidský přístup. Vašek je profesionál každým coulem, ale navrch k tomu je ještě člověk se srdíčkem na správném místě.
Má cit zachytit ty nejkrásnější momentky, díky kterým se vracíme v čase a zažíváme náš den znovu a znovu. S Vaškem jsem se dokázali uvolnit a být přirození i při portrétovkách. Vznikli krásné fotky a ještě jsme zažili srandu.
Je to PAN FOTOGRAF.

 

 

svatba_stará_pošta_vasvafoto_recenze_reference
Janča a Karel
- Svatba Stará Pošta -

Když člověk hledá někoho kdo umí perfektně zachytit vzpomínky...zastavit čas...naladit atmosféru...a zahodit stres z nevěsty a svatebčanů, dá to hodně velkou práci!
Vášu jsem znala nějakých pár let zpátky ze svatby kde jsem mu dělala asistenku. Když jsem si na ten den vzpomněla měla jsem hned jasno! Vzpomněla jsem si co všechno dokáže při focení.
Ne jen že vam pomůže ulehčit takovou tu trému ale je schopen kvůli každému momentu který chce zachytit i viset na stromě hlavou dolů :) Je to člověk který...?
Ja bych ho nenazvala ani fotografem, protože on je strůjce toho, že vám na fotografii zanechá nejen čas, ale ten pocit který jste měli. Nejen otisknutou vzpomínku na kterou se podíváte jednou za nějakou dobu, ale tu danou situaci která se vám v momentě zobrazí před očima, projde vám mráz po zádech a steče slza..(né jedna)...
Jelikož svatba je (většinou) jednou za život měli byste zvolit správně! A to jste udělali už jen tím že jste najeli na tyhle jeho stránky!!! Jeho fotografie nejdou nevystavit na zeď, máme je skoro všude a koukáme na ně každý den!
Tímto bych ti chtěla Vaši poděkovat za to jaký jsi...
Fotograf je pro tebe slabé slovo, protože ty jsi profesionál všech profesionálů!!!
Moc děkujeme.svatba_golf_austerlitz_vasvafoto_reference_recenze
Petra a David

- Svatba Slavkov u Brna -

Už asi po 100té se dívám na fotky a každá je dokonalá! 
Že děkujeme my, jako zákazníci ti musí dělat radost, ale já mám radost z toho, že tě chválí všichni naši svatební hosté co na svatbě byli!  I ti největší rýpalové :o)

A jak jsi říkal, žadný pan fotograf, ale Vašek, protože na svatbě jsi byl náš další úžasný host :o)
Napsala bych, že vše probíhalo podle našich představ, ale to není pravda, protože všechno probíhalo nad očekávání :o) Už teď máme fotky které jsou neskutečně různorodé a to se nám hrozně líbí! Děkujeme! :o) 

 

 

svatba_zamilovaný_hájek_vasvafoto_reference_recenze
Lenka a Slavo

- Svatba Brno -

Bolo mi cťou spolupracovať s tak príjemne pôsobiacim a pohodovým svad. fotografom ako je Vašek. Zo žiadneho svadobného dodávateľa som nebola tak nadšená. Jeden kamarátsky a ochotný človek toto...Prístup jednoducho na jedničku, fotký krásne a prirodzené... vôbec niet čo vytknúť :) Určite budem rada, ak mi nafotí aj (prípadnú) druhú svadbu :D Ale vážne. Vašek je po každej stánke super a som taká rada, že som na jeho web náhodou narazila :)

Ešte raz diky ti za všetko... 
 

 

svatba_frýdek-místek_vasvafoto_reference_recenze
Katka a David
- Svatba Frýdek-Místek -

Vaška můžeme s čistým srdcem doporučit jako výborného svatebního fotografa. Vyhovoval nám nejen po stránce profesionální, ale také té lidské. Jeho přirozený přístup a pohodová nálada nás rázem zbavila obav z pózování před objektivem ☺ Z fotek, které nám dodal, nám poskakuje srdce radostí, protože splnil svůj slib a „zastavil náš čas…“ Jsou nádherné, něžné a nenucené, a my se tak můžeme stokrát navracet k důležitým a emotivním chvílím našeho krásného dne. Děkujeme, Vašku, za tvůj přístup, ochotu vyjít nám ve všem vstříc, poradit nám a být nám ten den nejen fotografem, ale také kamarádem… 
 

 

svatba_ekofarma_sádky_vasvafoto_reference_recenze
Gabča a Michal
- Svatba Ekofarma Sádky -

Včera dorazily fotečky, jsou přenádherné a jsme z nich VELMI VELMI VELMI nadšení. Jsou krásné!!!! Opravdu velmi děkujeme za Tvé nafocení našeho dne. Vybrali jsem skvěle!!!!!!!. Nejen nám, ale všem se velice moc líbí a mají obrovský úspěch. Nemůžeme si je vynachválit a ani nedokážeme říct, která se nám líbí nejvíc. Prostě krásná práce. Měj se moc moc pěkně, ať se daří a ještě se potkáme!
 

 

svatba_hrad_lukov_vasvafoto_reference_recenze
Leonka a Honza
- Svatba Hrad Lukov -

Moc děkujeme za nádherné fotky. Ne jen my, ale všichni kdo je viděli, obdivují, jak jsi šikovný fotograf. Ty fotky mají nádhernou atmosféru a není znát, že jsme byli mokří a zmrzlí.
 

 

svatba_bzenec_vasvafoto_recenze_reference
Katka a Radek
- Svatba Bzenec -

Vaška jsme vybrali zcela náhodně, když nás zaujaly jeho fotografie, na které jsme na netu narazily. A jsme za to rádi :) Velmi dobře se nám komunikovalo a bylo to vše uvolněné. Kromě samotného "aranžovaného focení" jsem vlastně ani nepocítila fotografovu přítomnost, což moc oceňuji. Výsledné fotografie jsou přesně takové, jaké jsme si představovali. Zachyceno je plno podařených momentek a portrétní fotografie působí přirozeným dojmem a líbí se nám barvy i způsob zachycení okamžiku. Fotografie byly hotové do 3 týdnů a ještě jsme kromě webové verze alba a videoklipu dostali 50 fotografií vytištěných v krásné dárkové krabičce se 2 DVD s přebalem z našich fotografií. Vašek je pečlivý :) Doporučujeme!
 

 

svatba_golf_kaskáda_vasvafoto_reference_recenze
Broňka a Martin
- Svatba Golf Kaskáda -

Velice šikovný a milý fotograf!
 

 

svatba_golf_kaskáda_vasvafoto_reference_recenze
Hanka a Jirka
- Svatba Golf Kaskáda -

Vaška jsem objevila díky tomuto webu a jsem za to vděčná! Domluva před svatbou byla bezproblémová, Vašek nám byl s manželem hned sympatický :-). Během dopoledních příprav na svatbě byl nevěstě oporou i při monitorování srážek ;-). Focení probíhalo v absolutně uvolněné atmosféře a vznikly jak romantické, tak i vtipné fotky. Za to vše a především za krásné fotky, které nám budou náš den připomínat, Vaškovi děkuji a samozřejmě doporučuji.
 

 

svatba_mikulov_vasvafoto_reference_recenze
Šárka a Roman
- Svatba Mikulov -

Úžasný člověk a velký profesionál!!!
 

 

svatba_zastávka_u_brna_vasvafoto_reference_recenze
Kristínka a Lukáš
- Svatba Zastávka u Brna -

Na Vaškovi webové stránky a fotky jsme narazili úplnou náhodou. A bylo to velké štěstí. Spolupráce byla perfektní, Vašek je velmi sympatický a milý a celá Naše rodina a přátelé ho jen a jen chválí. Fotky jsou romantické, krásné a člověk se díky nim může v myšlenkách vrátit a ten svatební den prožívat stále znovu. Vašek opravdu zastaví Váš čas :) Jsme velmi spokojení a budeme tohoto fotografa chválit, kde se jen dá :)
 

 

svatba_zámek_trnová_vasvafoto_recenze_reference
Verča a Petr
- Svatba Zámek Trnová -

Prostě profík - nádherné fotky, skvělé jednání, pohodová atmosféra, rozumná cena ;)